Стало відомо коли на Вінниччині ремонтуватимуть дороги сільської місцевості

0
121

За словами Валерія Коровія, найближчих 3-5 років сільським жителям не бачити асфальтованих доріг. Про це голова Вінницької ОДА розповів у інтерв’ю виданню “РЕАЛ”.

  • “Потрібно 3-5 років, щоб дійти до сільської місцевості, де дороги десятиліттями не ремонтували”, – зазначив Валерій Коровій.

Також він розповів про стан справ на найбільш проблемих ділянках доріг області і окреслив перспективи їх капітального ремонту.

  • “Щодо М-21 – загальновідомої ділянки неподалік Вінниці в напрямку Жмеринки – вона сильно пошкоджена. По цій трасі можу сказати, що в цьому році пріоритетом є завдання завершити роботи в напрямку Махнівки (кол. Комсомольське), а також на М-12 – довкола Немирова і на ділянці від Райгорода до Черкаської області, щоб забезпечити роботу транспортного коридору від західного кордону до Чорного моря. Тільки з наступного року ми можемо кардинально вирішувати питання ремонту відрізка від Вінниці до Могилева-Подільського”, – сказав голова ОДА.

За його словами, проблемною залишається дорога, яка “розрізає” Вінничину навпіл – з обласного центру до Тиврова, Шпикова, Томашполя, Крижополя та Могилева-Подільського. “Зараз ми зіткнулися з проблемами природного характеру. Постійні дощі не дозволяють по максимуму завантажувати ремонтників. Але є фінансові можливості і людські ресурси. Як тільки погода дозволить, потрібно буде прискорити темпи ремонтних робіт. Я насправді дуже переживаю про це, але, на жаль, “вибити” на ремонти більше грошей, ніж є, не в моїх силах”.