Лариса Білозір: «Моя партія – це люди!»

0
74

2019-й став для України роком постійних виборів: спочатку Президента, і ось тепер – Парламенту. Українське суспільство вкрай заполітизоване. Окрім зауважень експертів, це фіксують у своїх дослідженнях соціологи. Немає рейтинговішого шоу за політичне або просто трансляція засідання Верховної Ради.

Але більшості з нас потрібно зрозуміти, що політичні чвари не приносять користі нікому. І головне, у цих перипетіях – зберігати холодний розум та виваженість. Адже зараз ми будемо обирати свого представника в законотворчому органі держави. Як відомо парламентські вибори 21 липня пройдуть за старою виборчою системою. Українці отримають два виборчі бюлетені – голосуватимуть за партію та кандидата-мажоритарника. І в той час, коли серед партій ми можемо обирати ту, яка нам ближче за своїми політичними поглядами, то в іншому бюлетені потрібно обрати конкретну людину, виходячи із реальних справ кандидата. І ось тут варто зробити вибір, за який не буде соромно у майбутньому.

Потенційних претендентів на депутатський мандат чимало, але чи є серед них достойні? Майже 40% мешканців нашого виборчого округу, хотіли б бачити своїм представником у парламенті Ларису Білозір, депутата Вінницької обласної ради. Про це свідчать дані незалежного соціологічного дослідження групи «Рейтинг», проведеного нещодавно у Шаргородському, Томашпільському, Чернівецькому, Мурованокуриловецькому та Тульчинському районах.

До речі, цими днями ряд лідерів думок, громадських організацій та установ виступили з пропозицією висунути кандидатом у народні депутати від 15 виборчого округу саме цю активну жінку-політика, бо бачать у ній достойну представницю у відстоюванні інтересів наших громад у Києві. І це не дивно.  Вона вже довгий час працює у нашому регіоні і активно допомагає громадам. І не словом, а ділом довела, що добре вміє працювати на благо людей. Чого варта лише та кількість проектів, яку вдалось реалізувати у селах та містах за цих два роки, саме за підтримки Лариси Білозір.

Серед тих, хто підтримує висунення Лариси Білозір у народні депутати – колектив фермерського господарства «Велес Віта» з Мурованих Куриловець, члени Тульчинської районної громадської організації «Ліквідатори Чорнобиля», колектив та батьки дитячого садочку «Сонечко» Томашпільскої ОТГ, члени Чернівецької районної громадської організації ветеранів України та звичайні мешканці громад, які в особистому спілкуванні з Ларисою Білозір звертались під час проведення медичних прийомів у рамках соціальної акції «Лікар у село», зокрема на Шаргородщині.

У ексклюзивному коментарі для нашого видання Лариса Білозір зазначила, що вдячна за довіру, яку їй висловили і готова і далі працювати на благо кожного мешканця громад.

«Я чесно ці чотири роки працювала, як громадський діяч та обласний депутат, щоб показати, як можна разом впроваджувати зміни вже зараз у маленьких містах та селах. Парламентські вибори не були для мене самоціллю, але побачивши підтримку серед людей, зрозуміла, що потрібно виправдати сподівання земляків. Цими днями люди, ряд лідерів думок, громадських організацій та установ у кожному районі округу виступили з пропозицією висунути мене кандидатом у народні депутати для відстоюванні інтересів наших громад у Києві. Це шанс вийти на новий рівень проектів та якісних змін у громадах на окрузі та в Україні в цілому. Не секрет, що є і такі кандидати, які виникають на політичному горизонті лише перед виборами, але, як показує практика, після обрання вони швидко забувають про свої обіцянки. Я не з таких і вважаю, що довела це своєю працею. Я не прикриваюся брендами рейтингових партій, це мені не потрібно. Йду на вибори як самовисуванець. Моя партія – це люди! І їх довіра для мене – найвища винагорода»,- відзначила Лариса Білозір.

І як стало відомо, 16 червня, Лариса Білозір подала документи на реєстрацію кандидатом у народні депутати до Центральної виборчої комісії.