Інші документи можуть вимагати тоді, коли справа йде на комісію

Для оформлення субсидії у загальних випадках необхідні лише заява і декларація про доходи, інші довідки подавати в органи соцзахисту не треба. На цьому наголосив міністр соціальної політики Андрій Рева, повідомляє прес-служба Мінсоцполітики.

– Має бути два основні документи (заява і декларація про доходи — ред.), на підставі яких призначається субсидія. Інші документи можуть від вас вимагати лише в тому випадку, якщо ваша справа йде на комісію, – сказав Рева.

Він уточнив, що довідки потрібні, якщо громадяни бажають оформити субсидію не на всіх зареєстрованих, а лише на осіб, які фактично проживають у помешканні. Тоді до справи додаються документи з місця роботи в іншому місті, про навчання в іншому місті, про перебування на лікуванні, про постійне місце проживання з ЖЕКу, сільської чи селищної ради.

Субсидію призначають на рік – від травня до травня наступного року. Розмір субсидії розраховують окремо на літній період і окремо – на зимовий виключно на основі доходів осіб, що зареєстровані і фактично проживають у помешканні.

Якщо допомогу уже призначено на новий рік (2018-2019 рр.), у жовтні їх розмір на опалювальний сезон розрахують автоматично, без повторного звернення, наголосив міністр.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here