У Тиманівку приїжджають шеф-кухарі з різних країн світу спробувати козацький куліш, рецепту якому 400 років

0
187

Шеф-кухарі та гурмани з різних куточків світу хочуть спробувати козацький куліш, рецепту якому понад 400 років. Відбувається це в селі Тиманівка Вінницької області.

Для мешканок села Тиманівка приготування каші – справжнє свято. Готують її в національному одязі. І з веселими піснями.

Варять кашу за старовинним козацьким рецептом. Готують півдня з 15-ти інгредієнтів. Головний з них – квашена капуста. Заливають її особливою водою.

“400 років козаки таку кашу варили. Раніше це був куліш, тільки з пшона. Але жінки наші, дружини козаків, придумали свої добавки”, – розповідає Ольга Бугай.

Тиманівський варіант страви унікальний. У місцевих господинь є свій фірмовий секрет, але діляться ним із задоволенням.

“До засипаної капусти додають сало. Його кладуть тоді, коли вариться пшоно і капуста. Коли потрібно додавати інші інгредієнти, ми його виймаємо”, – говорять господині.

Слава про сільську кашу давно вийшла за межі України. Спробувати її і навчиться готувати приїжджають шеф-кухарі з різних країн.

“Іноземці якраз цю рецептуру вважають особливою. І вони готові приїжджати, платити гроші, щоби скуштувати саме цю кашу тиманівську. Саме за такою рецептурою. Сьогодні тиманівська каша – претендент на звання кулінарної нематеріальної спадщини”, – говорить гастрогід Олена Павлова.

Місцеві жителі так люблять свою кашу, що на її честь вирішили організувати фестиваль. Проведуть його восени. Обіцяють нагодувати козацьким кулішем всіх охочих.

Джерело: uatv.ua