В Тульчині відкрили фотовиставку «Щедрика»

0
55

З вересня по грудень 2018 року демонструється вулична фотовиставка «Культурна дипломатія України: світовий тріумф Щедрика»

Фотовиставка популяризує історичні гастролі Української Хорової Капели країнами Європи і Америки з 1919 по 1924 роки.

Під час хорового турне, колектив презентував світу відому українську колядку «Щедрик» в обробці Миколи Леонтовича, яка нині є найбільш пізнаваною різдвяною піснею у світі.

Фотовиставка анонсує організацію ювілейного турне з травня по грудень 2019 року кращого українського хору країнами Європи (Австрія, Бельгія, Великобританія, Німеччина, Франція, Чехія, Швейцарія) і Америки (США, Канада), який стане переможцем конкурсу «Щедрик-фест». Хоровий конкурс відбудеться у місті Покровськ у грудні 2018 року. Офіційний старт ювілейного світового турне хору розпочнеться у травні 2019 року з міста Вінниці, де Симоном Петлюрою було підписано Указ про створення Української Хорової Капели, яке має на меті не тільки популяризацію історії «Щедрика», а і просування українських економічних інтересів за підтримки культурної дипломатії України. Фіналом ювілейного турне стане виступ зведеного хорового колективу у штаб-квартирі Організації Об’єднаних Націй, як символ устремління України до миру.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here