У Тростянецькому районі збудують завод з переробки кукурудзи

0
70

В селищі Демківці Тростянецького району розгортається масштабний інвестиційний проект з будівництва заводу «Дакса Бунге Україна».

Компанія «Бунге» вже має досвід роботи в Україні та налічує біля 35-тисяч співробітників по всьому світу, та працює в 40-ка країнах, а в Україні присутня з 2002-го року. «Бунге» входить до десятки найбільших агроекспортерів в Україні та має 2 заводи: у Дніпрі та Миколаєві, залучивши до роботи понад 1500 співробітників.

У свою чергу, генеральний директор «Бунге Україна» Дмитро Горшунов підкреслив, що в селищі Демківці Тростянецького району буде збудовано перший завод такої потужності в Україні. На заводі планують встановити сучасну лінію італійського виробництва, насамперед – до кінця 2019 року планують спорудити логістичний комплекс, який вже цієї осені діятиме як елеватор. До осіннього сезону 2020 року, тобто до нового урожаю, інвестори планують повністю завершити будівництво виробничого комплексу потужністю 300 тонн переробки кукурудзи на день (100 тис. тонн на рік).