У цьому переконався голова облдержадміністрації Валерій Коровій, який перебував 23 жовтня з робочою поїздкою в Піщанському районі.

Голова ОДА разом із керівниками району відвідав Піщанську спеціальну загальноосвітню школу-інтернат Вінницької обласної Ради, де навчаються і виховуються діти із вадами слуху та різноманітними супутніми захворюваннями.

Валерій Коровій  оглянув навчальні кабінети, шкільний музей, поспілкувався з педагогами та їхніми вихованцями, а також став свідком заняття з ритміки для дітей, що  мають вади слуху.

«Цей заклад навчає і виховує діток не лише із Вінницької області, але й з багатьох інших куточків України,- підкреслив Валерій Коровій,-  у закладі проведено весь комплекс робіт, пов’язаний з утепленням, замінено систему опалювання. Для нас, як для влади, принципово важливим є всебічне і повне фінансування закладу,  відповідно до його потреб. Ми зараз вже готуємо проект обласного бюджету на 2019 рік, і я переконаний,що все буде зроблено для того,щоб ще більше підставити плече  Піщанській спецшколі-інтернату».

Довідка:

Піщанська школа-інтернат протягом 2017 року провела реконструкцію: утеплення фасаду, заміну вікон та даху корпусу дошкільнят. У 2018 році на НУШ затверджено кошторис у розмірі  30,7 тис. грн. Кошти були використані на придбання меблів для першого класу (вісім осередків), також було придбано демонстраційний матеріал на суму 13,6 тис. грн., телевізор за 4,9 тис. грн.
Піщанська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат ишається досягненнями своїх учнів. Учасники художньої самодіяльності школи  – переможці   Всеукраїнського фестивалю «Крок до зірок» в рамках акції «Берег надії», обласних творчих  звітів Вінницької обласної  організації УТОГ, переможці та дипломанти обласних мистецьких фестивалів  «Дивоцвіти Вінницького краю» (2011, 2013, 2015, 2017 рр.),   серед  колективів  спеціальних загальноосвітніх шкіл-інтернатів у номінаціях «Виставкове мистецтво» та «Сценічне мистецтво». Учні школи є також переможцями обласних, республіканських, міжнародних спортивних змагань.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here