Лариса Білозір вчергове передала допомогу для армійців у зону проведення ООС

0
63

Вже стало традицією для волонтерів перед християнськими святами відвідувати земляків, які захищають країну у зоні збройного конфлікту з агресором, передавати їм смаколики з дому та допомогу.

Цими вихідними чергову поїздку до армійців Гайсинського гарнізону, що нині дислокуються на Луганщині, здійснила депутат Вінницької обласної ради, голова ГО «Життя та розвиток громад» Лариса Білозір разом з родиною.

Лариса Білозір разом з родиною вчергове зустрілась із захисниками українських земель у зоні ООС

Про це Лариса Білозір повідомила на власній сторінці у Facebook.

Серед військових до яких цього разу навідалася Лариса Білозір – хлопці та дівчата з Вінниці, Мурованокуриловецького, Тростянецького, Тульчинського, Томашпільського, Гайсинського, Іллінецького, Погребищинського, Теплицького, Шаргородського районів.

Лариса Білозір на передових позиціях на Луганщині
«Це наша чергова поїздка до уже майже рідних армійців 59-ї Бригади. Багатьох вже знаю поіменно, маю їх телефони, спілкуюсь з родинами. Мабуть, саме тому вже після першої своєї поїздки зрозуміла, що ще неодноразово сюди повернуся. Чергова передача з Вінниччини для них, як ковток свіжого повітря, відчуття ніби рідні навідались до них. Більше 3 тонн різноманітних продуктів: м’ясо, набори для приготування куті та салат «Олів’є», здоба. І, звичайно, виконали особливе замовлення військових – привезли домашню квашену капусту. У процесі приготування якої була задіяна вся наша родина, наквасили аж 300 кг. Також передали такі потрібні армійцям генератор, акумулятор та кошти на запчастини для машин. Окремо дякуємо всім небайдужим великим та маленьким жителям Вінниччини, які допомагають військовослужбовцям на передовій, вони відчувають постійно вашу підтримку»,- повідомила Лариса Білозір у соціальній мережі.
Інтелектуальні подарунки для шкіл у зоні ООС

Крім продовольства та необхідних інструментів та комплектуючих для армійців, волонтери передали також художню літературу з колекції Новітньої української історії з бібліотеки газети «День» для місцевих шкіл. Варто зазначити, що за останні два роки Лариса Білозір передала у шкільні та районні бібліотеки Вінницької області більше 40 таких комплектів книг.

«Маю надію, що таким подарункам будуть раді вчителі та діти школи в зоні проведення Операції Об’єднаних сил, адже на відміну від старшого покоління, діти тут розмовляють українською та навіть на День захисника влаштували концерт з українськими народними піснями та подарунками для хлопців»,- зазначила Лариса Білозір.
Замовлення військових – виконали

Нагадаємо, у передноворічний період за підтримки Лариси Білозір відбулись новорічні свята для малечі у громадах Вінниччини. Близько 10 тисяч дітей молодшого шкільного віку та ще більше 3 тисяч одиноких непрацездатних громадян похилого віку отримали від голови ГО «Життя та розвиток громад» солодкі подарунки.