У м. Ладижин відбувся щорічний фестиваль “Трактор-фест”

0
37

На фестивалі влаштували перегони трактористів, змагання із перетягування тюків серед відвідувачів, а вкінці вечора усі розважалися під виступ українського гурту “ВВ”.

Цей фестиваль влаштували агропідприємці з нагоди жнив. Як повідомили на сайті “І-vin”, у полі біля Ладижина організатори виставили сільськогосподарську техніку, агрокультури, засоби догляду тощо. Саму територію фестивалю облаштували в українському етно-стилі, а для відвідувачів влаштували видовища та розваги. Втім, як зазначається, цьогорічною родзинкою свята став “гламурний трактор”.

  • Трактор “одягнули” в образ україночки: на даху – вінок, на вікнах – очі, біля капоту – пухкенькі вуста,… – розповів місцевий житель Олександр Григораш у коментарі “Вінниця.info”. – Було весело спостерігати за перегонами із снопиками в руках. Ще запам’яталося оформлення “кафе”: посередині великих снопів зафіксували широкі парасолі (це вийшли такі столи), а біля них – снопики-сидіння.

Відомо також, що на фестивалі відбулися й перегони на тракторах “FENDT”, де переможці отримали відзнаки та цінні подарунки.

Із розваг: відвідувачі ще вилазили на стовп за сюрпризами, змагалися у тяганні соломи, грали в м’яч у великих костюмах сумоїстів та багато іншого. Також було й частування: не фестивалі можна було спробувати, наприклад, варені раки та м’ясо кабанця із вертелю.

Відомо, що усе це супроводжується музикою та виступами запальних гуртів. А хедлайнером музичної сцени “Трактор-фесту 2019” став гурт “ВВ” Олега Скрипки.