Поліція затримала засудженого, що втік з виправної колонії розташованої на території Ладижинської птахофабрики

0
310

4 вересня Ладижинські поліцейські спільно з працівниками Вінницької виправної колонії розшукали та затримали 30-річного засудженого. Три доби зловмисник переховувався у полях в різних селах неподалік Ладижина.

Вжитими оперативними та розшуковими заходами на одній з вулиць села Четвертинівка Тростянецького району засудженого, який втік з поселення, де відбував покарання за вчинення крадіжок, затримали оперативники.

Нагадаємо, що Ладижинським відділенням поліції було оголосилошено у розшук Мартинюка Олександра Петровича, 24.04.1989 р.н., який 31 серпня здійснив втечу з ладижинської птахофабрики, де засуджені проходять соціальну реабілітацію.

Який у 2017 році чоловік був засуджений за ч. 3 ст. 185 (крадіжка) КК України до 4 років позбавлення волі. Прикмети втікача: зріст 170 см, чорне коротке волосся, карі очі. На момент втечі був одягнений в темно-синю футболку, чорні спортивні штани, чорну кепку, чорні шкіряні туфлі.

Як розповів начальник Ладижинського відділення поліції Віталій Деркач, протягом трьох діб оперативники відпрацьовували населені пункти, розташовані поблизу Ладижина, оглядали покинуті будинки, недіючі ферми, прочісували лісові масиви та поля.

Тепер правопорушнику, крім попереднього терміну ув’язнення, доведеться відбувати покарання за втечу з місця позбавлення волі відповідно до ст. 393 Кримінального кодексу України, за що передбачено до 5 років ув’язнення.

Відділ комунікації поліції