На Open Fest “Палітра націй” у Брацлаві завітав народний артист України

0
90

Брацлавська ОТГ започаткувала унікальний інтеркультурний фестиваль «Палітра націй» – у рамках проекту програми Уряду та Міністерства культури України «Малі міста – великі враження». У Брацлавської селищної громади – багате історичне минуле та поліетнічна культура, тому серед пріоритетів розвитку території – відродження історичних пам’яток, розвиток етнічних спільнот та зростання громади на платформі культури та туризму.

Open Fest “Палітра націй” став апофеозом всього того, що відбувається у цьому чудовому, заново ожівшему містечку і все це завдяки меру Віталію Мазуру та місцевій громаді…, – діляться враженнями учасники фесту.

Брацлавська “Палітра націй” набирає обертів. Дуже смачна національна кухня (особливо єврейська), відкриття нових сторінок ромської, польської, старообрядницької та інших культур, багато розваг для наймолодших, спілкування з громадськими діячами і посадовцями Брацлавської громади.

Голова Брацлавської ОТГ активно підтримує реформу з децентралізації та сподівається на успішне її завершення. На думку Віталія Мазура, який обіймає і посаду голови Вінницького осередку Асоціації ОТГ, головна цінність реформи полягає в залученні людей до розвитку територій та усвідомленні ними можливостей змінювати свою громаду.

Три делегації міст-партнерів Сіткувка-Новіни із Польщі (Плоти), Німеччини (Ельстерберг) та України (Брацлав).

Наш вестиваль зробив веселим та запальним ведучий з неабияким почуттям гумору Дмитро Балюк. На сцені виступає ансамбль бандуристів, Роман Гриньків та запальна зірка – відомий вінницький гурт “Пан Карпо”!

Хедлайнер заходу – Народний артист України Віктор Павлік!!!

Роман Ковальський