Борзова поїхала до Президента Зеленського, щоб разом вирішити проблеми Вінниччини

0
78

11 липня Ірина Борзова, яка є кандидатом в депутати партії Слуга Народу на 14 окрузі (Жмеринський, Барський, Літинський, Тиврівський райони), поїхала в Офіс Президента і зустрілась з Володимиром Зеленським. Вона підняла питання захисту фермерів Барського району від шахраїв. Розповіла проблеми, які люди мають в селах з освітою, медициною та бездіяльністю і корумпованістю чиновників старої влади.

Відповідний допис і світлини Борзова опублікувала на своїй сторінці в Фейсбук.

«Сьогодні, 11 липня, на особистому прийомі в Президента, я змогла обговорити більшість проблем, які турбують Вінницьку область.

Була напружена розмова щодо вирішення проблем аграріїв, які потерпають від шахраїв, зокрема і в Барському районі (де люди в наметах живуть під елеватором, щоб не вивезли їх зерно).

Від імені Вінничан я висловила щиру вдячність за очищення місцевої влади від керівництва, яке вже допекло людей на місцях…

Також розказала Володимиру Зеленському про скарги людей на деяких голів районних державних адміністрацій, які не справляються з покладеними на них обов’язками. Розповіла про проблеми сільської медицини, закриття шкіл, байдужість минулої влади до проблем людей, відсутність дитячих садочків, жодної підтримки дрібного сільського виробника, вирубування лісів, відсутність транспортного сполучення у сільській місцевості…

Усі ці питання наболіли людям!

Домовились спільно крок за кроком працювати над їх вирішенням.

Змінимо країну разом!», – зазначено в дописі Ірини Борзової.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here