22 жовтня десятки мешканців Бара колоною вирушили до мерії та заблокували дорогу.

А все тому, що продавці з ринку, який роками працював біля автовокзалу, проти перенесення його на територію колишньої котельні. Люди кажуть, що на новому місці незручно, а покупців буде в рази менше, повідомляє 33-Й КАНАЛ.

– Нещодавно виконавчий комітет Барської міської ради прийняв рішення про перенесення нашого ринку. Мовляв, це для подальшої реконструкції вулиць та благоустрою історичної частини міста. Втім, таким чином нас хочуть залишити без заробітку, — розповіли на «гарячу лінію» газети жителі Бара. — Ми торгуємо на околиці, тож жодних незручностей не створюємо. Крім того, ціни в нас демократичні, дуже зручно селянам, які приїхали автобусом на вокзал, скуповуватись. Нова територія, яку пропонують чиновники, людей не влаштовує. Адже більшість з нас торгують з вантажівок. Тепер нам цього не дозволять робити, бо немає куди помістити транспорт. Виходить, що чиновники переживають лиш за свої інтереси, а на простих громадян начхати. Саме тому ми вийшли на акцію протесту.

У Барській міській раді повідомили, що роблять все можливе, аби містечко мало ошатний вигляд, особливо в його історичній частині. А на новій площі обіцяють облаштувати додаткові торгові місця.

Мітингарі не згодні із такою пропозицією. Днями вони вкотре мають зустрітись із владою і знайти альтернативний варіант для розташування ринку.

Автор: Вікторія Снігур

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here