У Кузьминецькій громаді вшанували захисників України

0
127
Фото: barrda.gov.ua

14 жовтня, в будинку культури с.Кузьминець відбулося урочисте зібрання з нагоди Дня захисника України.

У заході взяли участь очільники району Володимир Саволюк і Михайло Піддубний, повідомляється на офіційному сайті Барської РДА.

Голова райдержадміністрації Володимир Саволюк у своєму виступі зокрема наголосив, що 14 жовтня для українського народу є глибоко символічною датою. Адже саме на Покрову Пресвятої Богородиці, яку вважають покровителькою і заступницею оборонців рідної землі, ми вшановуємо мужніх захисників Вітчизни – гідних нащадків волелюбних козаків.

Також, учасників урочистостей зі святом Покрови Пресвятої Богородиці та Днем захисника України привітав сільський голова Віктор Миленький. Він висловив глибоку вдячність присутнім у залі учасникам АТО за мужність, героїзм, патріотизм, виявлені під час захисту незалежності та територіальної цілісності України.

Очільники району Володимир Саволюк і Михайло Піддубний вручили грамоти райдержадміністрації та районної ради кращим представникам територіальної громади, зокрема і сільському голові.

Захисники України отримали від сільської ради Почесні грамоти з грошовою винагородою у розмірі 1000 грн.

Гарним подарунком для всіх присутніх на урочистостях став святковий концерт, який підготували учасники творчого об’єднання клубу с.Шпирок Гаївської територіальної громади за підтримки районного центру дозвілля.


НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here