У Барі відбувся ІІ Міжнародний фестиваль-ярмарок «APPLE BAR 2018»

0
114

Минулими вихідними у Барі відбулася низка цікавих заходів у рамках ІІ Міжнародного фестивалю-ярмарку «APPLE BAR 2018».

Так, 20 жовтня у Будинку польської культури було проведено науково-практичний семінар «Відродження традицій Барської кераміки» та презентовано виставку робіт гончарного мистецтва, повідомляє www.barrda.gov.ua

Наступного ж дня тут відбувся форум «Розвиток сільських територій об’єднаних територіальних громад», учасники якого обговорили чимало важливих питань.

А на майдані Святого Миколая у неділю, 21 жовтня, розгорнулися основні локації ІІ Міжнародного фестивалю-ярмарку «APPLE BAR 2018», в урочистому відкритті якого взяли участь духовенство, представники регіональної та місцевої влади.

У рамках урочистостей відбулося нагородження почесними відзнаками Барської ОТГ представників волонтерського руху, місцевих підприємців та садівників.

Підтвердженням того, що у Барському районі вміють вирощувати яблука, стала виставка-ярмарок «Щедрий дар». Кожен, хто завітав на неї, міг не лише оглянути її експозиції, а й купити яблука різноманітних сортів, саджанці плодових дерев, засоби захисту рослин. ПрАТ «Барський машинобудівний завод» презентував обладнання для харчової промисловості.

Приваблював відвідувачів своєю смачною продукцією і ярмарок смаколиків, серед яких було чимало страв та напоїв з яблук. «Гастро-гід Вінниччина» представив автентичні подільські страви, провів майстер-клас з їх виготовлення.

Також на майдані було розміщено виставки виробів народних промислів, сувенірів і навіть електромобілів.

А ще барчани та гості фестивалю могли завітати на алею майстрів, де можна було взяти участь у майстер-класах, переглянути виставку картин, зробити на пам’ять світлину на фоні оригінальних фотозон.

Чимало глядачів зібрав різножанровий концерт творчих колективів і виконавців району під назвою «В яблуневім краї душа співає», чудові виступи бандуриста та гітариста, лауреата багатьох музичних конкурсів Віктора Пашника, народного артиста України Миколи Янченка.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here